شرایط شرکت در دوره های مجازی


دوره های مجازی جهت سهولت دسترسی کاربران در شهرستان ها و خارج از کشور دیده شده اند و امکان بهره مندی از مطالب تکنولوژی فکر برای این دسته از کاربران فراهم شده است.

جهت شرکت در این دوره ها توجه به نکات زیر ضروری است.

1-    حداقل سرعت مورد نیاز جهت فراهم شدن امکان مشاهده تصویر با کیفیت مناسب m/b 2 است ( البته با سرعت های پایینتر هم این امر امکان پذیر است)

2-    کیفیت تصاویر دریافتی شما به طور مستقیم با سرعت اینترنت شما در ارتباط است. این سامانه کیفیت تصویر شما را به صورت هوشمند متناسب با اینترنت شما تنظیم می کند.

3-    در هر کلاس 3 ساعته حدود 1.5 تا 2 گیگابایت ترافیک لازم است. بنابراین حتما قبل از شروع کلاس ها ترافیک باقی مانده از اینترنتتان را چک کنید

4-    جهت تست تصویر دریافتی، شما می توانید از فیلمی که در پایین همین صفحه قرار گرفته است استفاده کنید. در صورتی که فیلم را نمی توانید ببینید و یا کیفیت تصویر مناسب نیست، حتما قبل از ثبت نام مورد را برطرف نمایید.

5-   مشاهده دوره های مجازی از طریق سیستم عامل ویندوز و اندروید امکان پذیر است. همچنین نصب فلش پلیر 10 به بالا مخصوص مرورگرتان جهت پخش فیلم ها الزامی می باشد. شایان ذکر است در صورت استفاده از سیستم عامل اندروید بایستی از مرورگر فایرفاکس استفاده نمایید.

6-    چنانچه مرورگر شما بروز نیست حتما قبل از شرکت در کلاس ها آن را بروز رسانی نمایید.

7-    جهت اطلاع از سرعت اینترنتتان می توانید از لینک زیر استفاده کنید.


تست سرعت

پشتیبانی وبینار در تلگرام (thinktechnology@)

تلفن پشتیبانی وبینار : 77902937-021لینک های دانلود مرورگر


مرورگر فایرفاکس مخصوص اندرورید