1
معرفی دوره
2
سرفصل های دوره
3
شرایط ثبت نام
4
وضعیت کلاس
5
حساب کاربری
6
پرداخت

معرفی دوره  VIP نخبگان تکنولوژی فکر، سال 1396

دکتر علیرضا آزمندیان بنیانگذار تکنولوژی فکر در ایران بعنوان بزرگترین سخنران انگیزشی و تربیتی با سالها تحقیق و تدریس در دانشگاه های امریکا و ایران اینک در خدمت مردم عزیز ایران است تا با تربیت انسانهای توانمند و نخبه موجبات درخشش و موفقت آنها را در زندگی فراهم کند و آنها را به اوج موفقیت ها و خلق ثروت ها و دستاوردها برساند.

دکتر آزمندیان با برگزاری دوره های ترمی نخبگان تکنولوژی فکر با استفاده از مفاهیم علمی و دانشگاهی و برخورداری از آخرین دستاوردهای دانشمندان جهان برای موفقیت و سعادت انسان تاکنون نخبگان توانمندی در ایران تربیت کرده است که مسیر زیبایی را در زندگی شروع و به توفیقات بزرگی رسیده اند.

  دوره  VIP نخبگان تکنولوژی فکر چه دستاورد هایی دارد ؟

دوره نخبگان تکنولوژی فکر یک سیستم جدید شخصیت سازی و روحیه سازی و باور سازی است که با گذراندن این دوره شما با دنیایی از اعتماد به نفس و عالیترین باورها و زیباترین روحیه می رسید و با ساختنه شدن بهترین و جذاب ترین شخصیت شما می توانید عالیترین ارتباطات انسانی را اعم از ارتباطات شخصی  و یا حرفه ای را بر قرار کنید و با یاد گیری قانون مندیهای خلق ثروت ها و دستاوردها از زندگی خود یک شاهکار بسازید.

همچنین شما با طراحی و برنامه ریزی یک زندگی جدید یاد می گیرید که چگونه برای کار و زندگی خود هدف گذاری کنید .و با برنامه ریزی درست و ایجاد انگیزه های لازم تلاش کنید  و به مهندسی مجدد زندگی و به اصلاح زندگانی خود بپردازید.

آیا می دانید که انسانهای ناکام و شکست خورده در تاریخ کسانی بوده اند که از شخصیت ضعیف  و ناتوانی بر خوردار بوده اند و با ضعف اعتماد به نفس و باور های غلط در ارتباطات انسانی خود بسیار ضعیف عمل می کردند و در انزوای خود و نداشتن هدف و برنامه در زندگی به خستگی و افسردگی و فقر می رسیدند و از زندگی خود رنج می بردند .

آیا می دانید که در میان انسانهای موفق تاریخ کسانی نیز بوده اند که بسیار متفاوت از بقیه در عالی ترین سطح اندیشه باور روحیه و عملکرد عالی ترین شخصیت را در خود ساختند و به دستاودهای بسیار بزرگی رسیدند و مورد تمجید و ستایش همگان قرار گرفتند و به عنوان یک شخصیت نورانی و زندگی آفرین در میان خانواده و جامعه درخشیدند.

آری این انسانها نخبگانی بودند که کاملا متفاوت از بقیه مرد م به طور ویژه ای محبوب بوده اند.

و با خلق بهترین دستاوردها در میان مردم درخشیدندک

 حال این سوال است که آیا نخبگان جامعه صرفا زاده می شوند و یا اینکه آنها ساخته می شوند؟

آری نخبگان با آموزش ها ساخته می شوند .

آیا شما هم دوست دارید به عنوان یک فرد متفاوت به عنوان یک نخبه ثروت آفرین و کار آفرین آموزش ببینید و ساخته شوید و از زندگی خود یک شاهکار بسازید ؟

در این صورت ما به شما پیشنها می کنیم که سال 96 را سال ساخته شدن و نخبه شدن خود بنامید و با دکتر علیرضا آزمندیان بنیانگذار تکنولوژی فکر همراه شوید و در این دوره آموزشی پارادایم و شخصیت خود را کاملا عالی کنید و به عنوان یک نخبه تکنولوژی فکر زندگی زیبا و پر حاصل خود را تا پایان عمر تضمین کنید .