سخن آغازین از دکتر آزمندیان

کلامی از دکتر علیرضا آزمندیان بنیانگذار تکنولوژی فکر در ایران

سلام ای هموطنان عزیز، ای دانشجویان دانشگاه تکنولوژی فکر و ای نخبگان ثروت آفرین ایران

بسیار مفتخرم که به اطلاع شما برسانم که با همت یاران باوفایم و تیم توانمند و متخصص در تکنولوژی ITتوانستیم سایت بسیار زیبا و حرفه ای را طراحی و به مرحله اجرا برسانیم تا از رهگذر امکانات این سایت بتوانیم با تمام هموطنان و فارسی زبانان اقصی نقاط ایران و سراسر دنیا ارتباط برقرار کرده و امکانات آموزشی و پرورشی خود را در اختیار آنان قرار دهیم.

سایت طراحی شده به آدرس: azmandian.com  علاوه بر تمام امکانات یک سایت حرفه ای و جذاب، شامل بخشی است بنام: تکنولوژی فکر همراه که به کاربران اجازه می دهد تا تمام فعالیت های روزانه خود را در ارتباط با ساختن شخصیت توانمند خود و حرکت در مسیر اهداف و آرمانهای آینده خود به زیبایی تحت کنترل خود درآورند و در یک فضای خود هشیاری و خود آگاهی فرایند ساخته شدن شخصیت و مدیریت زندگی خود را به زیبایی کنترل کنند و روند رو به رشد خود و زندگی خود را رصد نمایند.

علاوه بر امکانات فوق، کاربران در سراسر دنیا می توانند در سمینار هایی در طول هفته در تهران برگزار می شوند و بویژه کلیه کلاسهای نخبگان تکنولوژی فکر که براستی از عالیترین کلاس های آموزشی و تربیتی در ایران شناخته شده است بصورت وبینار در هرجای دنیا که هستند بصورت رایگان و یا با پرداخت رقم اندکی به راحتی مشاهده کنند.

من ضمن تشکر از تمامی عزیزانم در تیم توانمند و متخصص در گروه تکنولوژی فکر و IT  که همگی عاشقانه برای اشاعه این تکنولوژی زیبای الهی شب و روز فعالیت می کنند، از شما هموطنانم می خواهم تا با مراجعه مکرر در هر روز به سایت azmandian.comاز امکانات و اطلاعات، مقاله ها، فیلم ها و سایر خدمات ارزشمند این سایت بهره بگیرند. موفقیت و سعادت همه هموطنان عزیزم را از خدای رحمان مسئلت می نمایم.

دوستدار شما: دکتر علیرضا آزمندیان