سیستم خودشکوفایی و خود مدیریتی تکنولوژی فکر

کلامی از دکتر علیرضا آزمندیان بنیانگذار تکنولوژی فکر در ایران

سلام هموطنان عزیزم، خواهران و برادران عزیزی که در زندگی بدنبال موفقیت و سعادت هستید. اینک در این هفته دوست دارم با شما سفری به گذشته ها و تاریخچه تکنولوژی فکر داشته باشم و به شما بگویم که چگونه این تکنولوژی زیبای الهی در ایران برای اولین بار مطرح شد و به زیبایی شکل گرفت و مورد استقبال مردم ایران و نیز مردمان  جهان قرار گرفت.

نتیجه 12 سال تحقیق و تدریس در دانشگاه های آمریکا و آشنایی من با همه معلمان دروس موفقیت و کسب ثروت  در امریکا، مرا بر آن داشت تا به طراحی یک سیستم تحول آفرین برای انسان بپردازم و نام آنرا سیستم خودشکوفایی و خود مدیریتی تکنولوژی فکر بگذارم.

این سیستم جدید خودشکوفایی که بر اساس پروگرام کردن ضمیر ناخودآگاه بنیانگذاری شده است می تواند تحول بزرگی در نظام باورها، شخصیت و اعتماد به نفس انسان ایجاد کرده و در عین حال روحیه انسان را به زیبایی مدیریت کند و حتی کنترل و مدیریت فیزیولوژی بدن را بعهده بگیرد و نقش عظیمی در سلامت جسم و روان داشته باشد. سیستم تکنولوژی فکر به انسان کمک می کند تا بتواند با ارسال سیگنال های مثبت و زیبا به کائنات خدا، مقدمات جذب منابع و وسائل را فراهم کند تا انسان بتواند در کنار سعی وتلاش خود با کائنات خدا همسو شود و به اذن خدای مسبب الاسباب امکانات جهان هستی را به خدمت بگیرد و با خلق ثروت ها و دستاوردها، از زندگی خود یک شاهکار بسازد.

یکی از زیبایی های سیستم خود شکوفایی و خود مدیریتی تکنولوژی فکر، استعانت از حضور لحظه به لحظه خدای رحمان در زندگی ما و بهره گیری از رهنمود های پیامبران، امامان و معصومان ماست که بعد معنویت و الوهیت را در این سیستم الهی انسانی، بسیار پررنگ و اثربخش کرده است. 

از آنجاییکه فطرت ما انسان ها یک فطرت الهی است و مسائل مادی به تنهایی نمی تواند برای ما ارضاء کننده و شادی بخش باشد، لذا بعد معنوی در سیستم تکنولوژی فکر، بسیار جذاب، آرامش بخش و اغناء کننده است.

استفاده کردن از مباحث و منابع الهی در طراحی سیستم تکنولوژی فکر آنچنان این سیستم را برای انسان، جذاب و متفاوت کرده است، که نه تنها استقبال زایدالوصفی توسط هموطنانمان در ایران و فارسی زبانان جهان شده است، بلکه استقبال زیبایی از سوی منابع غربی و آمریکایی از این سیستم شده است؛ چرا که آنها هم بهرحال بعد الهی و فطری وجودشان تشنه این مباحث است و در شرایطی که سخنرانان و معلمان این حوزه در آمریکا، کمتر به ابعاد معنوی و الهی انسان پرداخته اند. اولین کتابی که من به زبان انگلیسی نوشتم که این کتاب مفاهیم جدید و انسان ساز تکنولوژی فکر را مطرح می کند، توسط بزرگترین ناشر آمریکایی بنام مک گراهیل چاپ و در تمام آمریکا و دنیا منتشر شده است. روزنامه وال استریت ژورنال که بزرگترین روزنامه اقتصادی آمریکا با تیراژ 20 میلیون نسخه در روز می باشد با چاپ عکس و گزارشی در صفحه اول این روزنامه پیرامون موفقیت این سیستم در ایران و جهان سخن گفته و اینجانب را بعنوان بزرگترین سخنران انگیزشی ایران به جهانیان معرفی کرده است.

این گزارش جهانی آنهم توسط چنین روزنامه وزینی در آمریکا، توجه جهانیان را به این سیستم و این کتاب معطوف کرد و لذا ناشر امریکایی این کتاب، آنرا به زبان عربی و چینی ترجمه و در دنیا پخش کرده است، بگونه ای که امروز نیمی از مردمان جهان می توانند این کتاب را به زبان مادریشان بخوانند. بدینسان، تکنولوژی فکر بعنوان یک سیستم خود شکوفایی و خود مدیریتی ایرانی، شدیدا مورد استقبال  مردمان جهان قرار گرفته است.

 

نام این کتاب به زبان انگلیسی: Think Yourself Successful می باشد که نسخه فارسی آن به نام: "تکنولوژی فکر، چگونه راه سعادت را یافتم" در ایران بیش از 40 بار تجدید چاپ شده و مورد استقبال هموطنان بویژه جوانان ما در ایران قرار گرفته است.

امیدوارم که در مقالات بعدی ام در هفته های آینده مباحث زیبایی از این کتاب پیرامون سیستم خودشکوفایی و خود مدیریتی تکنولوژی فکر را برایتان مطرح کنم. شاد و پرتلاش زندگی کنید.

 دوستدار شما: دکتر علیرضا آزمندیان