عضله ای به نام تخیل

عضله ای به نام تخیل

هرچه بیشتر ازعضله ی تخیل خود استفاده کنیم ،قدرتمندتر میشود.

اما چگونه؟

در ابتدا شما دوست عزیزم از خودتان بپرسید چه مقدار از تخیل خود استفاده میکنید؟

چقدر به تخیلات خود دسترسی دارید؟

آیا تخیلات شما قدرتمند هستند؟

قدرت تخیل نعمتی است که از جانب خداوند رحمان ،فقط به بشر داده شده است.پس باید آن را به درستی درک کنیم و از آن در جهت رشد و بهبود زندگی خود استفاده کنیم.

تخیل یعنی چیزهایی که هم اکنون در زندگی شما وجود ندارند، و شما با دنیایی از احساس و باور آنها را به فضای ذهن خود دعوت میکنید. به این ترتیب میتوانید چیزهایی که در حال حاضر در زندگی شما وجود ندارند تصویر سازی کنید.

عزیزانم به خاطر بسپارید ،هرچه بیشتر از عضله ی تخیل خود استفاده کنید، قدرتمند تر میشود ؛و تصورات شما زنده تر و واقعی تر میشوند.

«تو چون می‌کنی اختر خویش را بد، مدار از فلک چشم نیک‌اختری را»

وقتی شما خلاف قانون‌مندی‌های جهان هستی به کائنات سیگنال‌های منفی می‌دهید و دائماً با خود می‌گویید نمی‌شود، دقیقاً همین رخ خواهد داد و نمی‌شود. قانون زندگی قانون باورها، اندیشه‌ها و تخیل‌ها است.

لذا تمام خود ناباوری‌های خود را که درد و رنج بشر است کنار بگذارید و با توکل به خداوند رزاق و مهربان و باایمان قوی باور کنید که می‌شود باور کنید که می‌توانید نقشه قشنگی را برای زندگی خود بکشید و آن نقشه را به اذن خداوند و کمک کل کائنات خلق کنید.

تمام زندگی شما یک سمفونی است که شما رهبر ارکستر زندگی خود هستید، شما باید با اندیشه‌های خود زیبا بنوازید تا بقیه کائنات خدا هم نت های زیبایی برای خلق زندگی شما بنوازند. لذا «بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست»

امروز تخیل کنید و فردا تخیلات خود را زندگی کنید.

نقشه ی زندگی خود را با تخیلات قشنگ خود ترسیم کنید، از شما دوست عزیزم می‌خواهم که یک دفترچه صدبرگ و یک روان‌نویس خوب بخرید و بر روی این دفترچه بنویسید که دفترچه خلق موفقیت‌ها و زیبایی‌های من در سال ۹۷.

دستاوردها همیشه با تلاش به دست می‌آیند؛ لذا هم چون انسانی باایمان، باقدرت، خودباوری و با اعتمادبه‌نفس تلاش کنید.

هرروز صبح که از خواب برمی‌خیزید خداوند به شما جام بلورین خالی می‌دهد و این شما هستید که با تلاش خود این جام را سرشار از دستاوردهای موفق خود می‌کنید و آن را شب هنگام به خداوند تقدیم می‌کنید.

صفحات کتاب زندگی، خالی است و هیچ‌چیز در آن از قبل مشخص نشده است و این شما هستید که باید هرروز صفحات این کتاب را پرکنید و اتفاقات و شرایط را خلق کنید. به ندای خداوند گوش فرا دهید؛ چراکه «می‌توانم» سخن خداوند است و "نمی توانم" کلام شیطان است.لذا با تمام وجود خود به ندای خدا عمل کنید و هرگز نگویید «نمی‌توانم».

چقدر خوب است که تمام زندگی خود را بر مبنای برنامه پیش ببرید. پس تخیلات خود را جدی بگیرید و به آن برچسب رؤیاپروری نگذارید و شما باید تمام خود ناباوری‌ها و اندیشه‌های شیطانی را کنار بگذارید و با یک باور الهی و نگاهی قشنگ شروع کنید. آن‌چنان زندگی خود را خلق کنید که دیگران از شما به‌عنوان یک الگو استفاده کنند و راه شمارا پیش بگیرند و این‌گونه وقتی شما به کمال برسید، آن‌ها نیز به کمال می‌رسند.

پس این راه را در پیش بگیرید که من هرروز باید عضله ی تخیل خود را به کار بگیرم و از آن استفاده کنم و باید فردای خود را امروز ببینم. به خاطر داشته باشید که انسانی فردا به دستاوردی می‌رسد که امروز رؤیایی در سر داشته باشد.

قدرت تخیل خود را دست کم نگیرید.