چگونه درخت پول را بارور کنیم؟(اصول آفرینش پول حلال در دنیای نخبگان کارآفرین)

اصول آفرینش پول حلال در دنیای نخبگان کارآفرین

چگونه درخت پول را بارور کنیم؟

چگونه پول حلال فراوان را در دنیای بیرون خلق کنیم و از خود یک نخبه ثروت آفرین و یک ثروتمند خود ساخته بسازیم؟

تولد دوباره پول در زندگی نخبگان:

اینک می خواهیم پیرامون علم پول سازی The Science of Money Making   با شما سخن بگویم.

جهان ما جهان علت و معلول است. هر دستاوردی علتی برای خلقش وجود دارد. لذا انسانی که به ثروت حلال می رسد برای بدست آوردنش کاری کرده است که اگر هر انسان دیگری هم همان کار را بکند به آن رقم از پول حلال می رسد. لذا ثروت و پول فراوان مختص یک قشر خاص از جامعه نیست. بلکه تمام انسان ها  اگر قانونمندی های خلق ثروت حلال را بعنوان علم پول سازی یاد بگیرند و اجرا کنند، می توانند به ثروت هنگفت و به پول فراوان برسند.

اصل مهم : ارزش افزایی Adding Value

سریعترین راه کسب پول این است که ارزش خود را بالا ببری، متاع وجودت را ارزشمند تر کنی و به توانمندی های خود اضافه کنی تا بتوانی برای مشتریان زندگیت ایجاد ارزش افزوده کنی. زیرا که انسان ها اصولا متاع وجود خود را در بازار زندگی می فروشند و برای مشتریان خود ایجاد ارزش افزوده می کنند و بهای آنرا دریافت می کنند و به پول می رسند.

کم بهاترین روش فروش این متاع ارزشمند این است که فقط از قدرت جسمت استفاده کنی و به پول مختصر و محدودی برسی. لکن اگر از قدرت فکر متاع وجودت استفاده کنی، آنگاه پولی که بابت آن می توانی دریافت کنی، حد و حصری ندارد.

تمام نخبگان کارآفرین بعنوان ثروتمندان خود ساخته، در سایه آموزش  ها، با ارتقاء شخصیت و توانمندی های خود توانسته اند به زیبایی فکر کنند و برنامه ریزی کنند و پروژه های پول سازی را مدون کنند و با فروش و ارائه آنها، (چه به صورت کالا و چه به صورت خدمات)، به پول های فراوانی برسند. این روش پول سازی نخبگان کارآفرین است.

قابل ذکر است که ما در آموزش های تکنولوژی فکر، نخبگان کارآفرینی را تربیت می کنیم که آنها بتوانند با استفاده از مفاهیم تکنولوژی فکر مهارت های پول سازی و ارزش افزایی را یاد بگیرند و بعنوان کارآفرینان موفق جامعه، انسان های دیگر را نیز به کار بگیرند و ایجاد ثروت حلال کنند.

از آنجاییکه بخش مهمی از ارزش متاع وجود،  مهارت های انسان است و مهارت ها نقش مهمی در پول سازی برای ما دارند، اینک سئوال این است که شما در چه حوزه هایی و در چه کارهایی مهارت دارید؟

بیایید توانمندی ها و مهارت های خود را کشف کنیم و با ارتقاء، سازماندهی و فروش انها به پول حلال برسیم.

مسلم است که مهارت ها را با استفاده از استعداد ها و آموزش ها می توان یاد گرفت و ثروتمند شد. هر انسانی در زمینه هایی، استعداد هایی دارد که اگر آنها را کشف کند و مورد بهره برداری قرار بدهد می تواند به پول برسد. و خبر خوب این است که همه مهارت ها  قابل یادگیری هستند.

شما در چه حوزه هایی می توانید ارزش آفرینی کنید؟

وقتی که این مهارت هایتان را روی کاغذ می آورید، می بینید که  چه توانایی هایی دارید و چه انسان ارزشمندی هستید. بیایید توانمندی های خود را بهتر کشف کنیم.

 از انجام چه کارهایی در زندگی لذت می برید؟

از کدام کار احساس کامیابی و رضایت می کنید؟ کاری که از انجام آن کار گذر زمان را احساس نمی کنی.

چه کارهایی را در گذشته بسیار عالی انجام داده ای؟

شغل ایده آل شما چیست و از چه کاری نهایت لذت را می بری؟ بیایید خود را کشف کنیم! پول، از طریق شغل یعنی کانال رزق خداوند به شما می رسد.

 یکی از تصمیمات مهم و استراتژیک هر انسانی، انتخاب شغل است. و شغل همان کانال رزق خداوند است که از طریق این کانال، انسان به تمام دستاوردهای زندگی می رسد. حال سخن این است که شما چه شغلی و چه راهی برای معیشت خود برگزیده اید؟ آیا شغل کارمندی و یا شغل کارآفرینی؟

استعداد ها و توانمندی های شما، نبوع و خلاقیت های شما همه و همه معمولا در فضای شغل آزاد و کارآفرینی شکوفا می شود. چه خوب است که ما عمر یک ماه خود را برای یک حقوق ثابتی نفروشیم و سعی کنیم حتی اگر کارمند هستیم ببینیم که چگونه در این ارض واسعه خداوند می توانیم کارآفرینی کنیم و به رزق حلال و به پول بیشتری برسیم.

در زمینه علم پول سازی لطفا ادامه این بحث را در مقاله بعدی بخوانید.

از خدای رزاق برای همه شما نخبگان کارآفرین بعنوان دانشجویان تکنولوژی فکر، رزق حلال و فراوان را آرزو می کنم. شاد باشید، بیندیشید و ثروتمند زندگی کنید.

دوستدار شما: دکتر علیرضا آزمندیان