-------------------------------------------------------------------------------------

چگونه در یک سال به سخنران و متخصص تراز اول در رشته خود تبدیل شویم و امپراتوری زندگی خود را بسازیم؟

لطفاً اگر مصمم به شرکت در دوره هستید، فیلم بالا را کامل و دقیق ببینید

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

فقط در ۱۱ ماه در برج میلاد سخنرانی کنید

رکورددار سخنرانی ایران روش‌های فوق سری سخنران شدن را به شما آموزش می‌دهد.در این دوره یاد می‌گیرید چگونه مهارت سخنرانی را بیاموزید و در پایان دوره نفرات برتر در همایش بزرگ سالانه تکنولوژی فکر، سخنرانی خواهند کرد. این دوره دقیقاً راه میانبری برای رسیدن به این خواسته است

راه ۲۰ ساله شهرت را در فقط در ۱ سال طی کنید

در حوزه تخصصتان بهترین و معروف‌ترین فرد شوید، انسان موجودی اجتماعی است و دوست دارد با دیگران ارتباطی قوی داشته باشد. شما می‌توانید مانند افراد معمولی جامعه باشید و یا به‌گونه‌ای دیگر زندگی کنید. تبدیل به فردی سرشناس و مشهور شوید، فردی که افراد بسیاری او را می‌شناسند، دوستش دارند و از دیدنش لذت می‌برند.

 شما هر شغلی که دارید می‌توانید تبدیل به یک فرد مجرب، متخصص و سخنران بسیار معروف و مطرح شوید. در این صورت هواداران زیادی دارید، محصولات و خدمات شما طرفداران زیادی دارد و به یک فرد برند و محبوب تبدیل خواهید شد.

    

 به نخبگان نوبل بپیوندید و باده‌ها روش درآمد کسب کنید!

شما منابع درآمد زیادی دارید: سخنرانی، کارگاه‌های حضوری، دوره‌های آنلاین، فیلم‌های آموزشی، مشاوره و

هر شغلی که دارید می‌توانید با کسب مهارت‌های این دوره، شغل خود را به‌گونه‌ای دیگر رشد دهید و یا برای خود شغل دومی ایجاد کنید و بتوانید حتی زمانی که در خواب هستید درآمد کسب کنید!

   

دوره نخبگان نوبل دقیقاً چیست؟

«نخبگان نوبل» نام دوره‌ای آموزشی است که برای اولین توسط دکتر علیرضا آزمندیان برگزار می‌شود. این دوره، دوره پرورش استادی است. در این دوره به متخصصان و مدرسان و سخنرانان و افراد علاقه‌مند به سخنوری، آموزش داده می‌شود که:

 • چگونه زندگی شخصی خود را به یک زندگی رؤیایی تبدیل کنیم
 • چگونه اهداف و رؤیاهای خود را تعیین کنیم و به سمت آن‌ها حرکت کنیم
 • چگونه راه میانبر رسیدن به اهداف خود را بیابیم
 • چگونه ارتباطات انسانی عالی برقرار کنیم
 • چگونه زیبا سخن بگوییم
 • چه سخنانی بر زبان بیاوریم تا همگان مجذوب ما شوند
 • چگونه با کلام خود، ارتباطات شخصی و اجتماعی خود را بهبود ببخشید
 • چگونه به یک سخنران حرفه‌ای تبدیل شوید
 • چگونه در شغل خود هزاران مشتری راضی و خوشحال داشته باشید
 • چگونه درزمینهٔ کاری خود به فرد تراز اول آن زمینه تبدیل شوید
 • چگونه به فردی الهام‌بخش تبدیل شویم و به دیگران آموزش بدهیم                                                      

دوست عزیز برای ثبت نام این دوره به پایین صفحه بروید و روی دکمه ثبت نام کلیک کنید

------------------------------------------------------------------------------------------------


 • یافتن رسالت شخصی (به ارزش مالی 1میلیون و 400 هزار تومان)

هر فردی در زندگی خود بر اساس باورها، علایق، دانش‌ها، فرهنگ و ... در زندگی خود به چیزی علاقه‌مند است، به عبارتی عاشق و شیفته آن است. برای یافتن این علاقه باید به مرحله‌ای از خودشناسی دست‌یابیم تا بتوانیم تشخیص دهیم آنچه برای ما شادی، خوشبختی و آرامش می‌آورد چیست. شاید این مهم‌ترین نقطه مسیر زندگی باشد، چراکه وقتی بدانیم به کجا رهسپاریم دیگر سردرگمی نخواهیم داشت.

به‌عنوان‌مثال فردی عاشق نقاشی است، دیگری به مهندسی علاقه‌مند است و ... وقتی این افراد ابتدای امر تشخیص دهند موضوع حیاتی علاقه‌مندی‌شان چیست، آنچه حاضرند به خاطرش ساعت‌ها و روزها پیاپی کار و تلاش کنند و حتی بی‌خوابی بکشند، آنگاه می‌توانند به مرحله بعد بروند.

 • تعیین رؤیا و اهداف زندگی (به ارزش مالی 1میلیون و 400 هزار تومان)

تعیین اهداف، ویژن ها و رؤیاهایی که فرد برای زندگی‌اش در نظر دارد. به صورتی کاملاً علمی و اصولی اهداف خود را پایه‌ریزی می‌کنیم.

 • برنامه‌ریزی و اقدام (به ارزش مالی 1میلیون و 400 هزار تومان)

حال به سمت اهدافی که برای خود تعیین کرده‌ایم حرکت می‌کنیم. در این دوره با پشتیبانی افرادی که در تمام یک سال شمارا حمایت می‌کنند به سمت رؤیاهای خود گام برمی‌دارید. این دوره یک دوره کوچینگ است و افرادی که مشاورانی بسیار خبره و اندیشمند هستند شمارا در تمام لحظات راهنمایی می‌کنند و تا رسیدن به اهدافتان شمارا مشاوره می‌دهند.

 • اعتمادبه‌نفس و عزت‌نفس (به ارزش مالی 1میلیون و 400 هزار تومان)

عزت‌نفس و اعتمادبه‌نفس رکن اساسی موفقیت افراد در هر زمینه‌ای است. در این دوره با تقویت این موارد شما به فردی تبدیل خواهید شد که دیگر هیچ مانعی جلوی راه خود نخواهید دید و ایمان‌دارید که از پس هر مسئله‌ای برمی‌آیید و باقدرت و شهامت تمام به سمت روی‌هایتان گام برمی‌دارید.

 • تغییر نظام باورها (به ارزش مالی 1میلیون و 400 هزار تومان)

باورها درواقع افکاری هستند که در ذهن ما مکرراً تکرار شده‌اند و ما آن‌ها را به‌عنوان اصل پذیرفته‌ایم. باورهای هر فرد از خانواده، جامعه، فرهنگ، دوستان، تلویزیون و ... در ذهنش شکل می‌گیرد و عمدتاً به‌صورت ناخودآگاه در ذهن حک می‌شوند؛ اما تمام‌کارهای مارا به‌صورت مستقیم تحت تأثیر قرار خواهند داد. به‌عنوان‌مثال وقتی فردی مدام دیده باشد، شنیده باشد و یا خوانده باشد که دنیا پر از انسان‌های دزد است که می‌خواهند به او لطمه بزنند باور می‌کند که این‌گونه است و این فرد در تمام جنبه‌های زندگی بر این اساس پیش می‌رود. به‌سختی به دیگران اعتماد می‌کند، به‌سختی با دیگران ارتباط برقرار می‌کند و ...

پس با شناخت باورهایتان و تغییر باورهای مخرب و تقویت باورهای سازنده‌تان شالوده زندگی خود را به گونه عالی می‌سازید.

 • تقویت فنون مذاکره ارتباطات انسانی (به ارزش مالی 1میلیون و 400 هزار تومان)

ارتباطات نوعی مهارت است و مهارت نیز آموختنی است. هرچه بیشتر و بهتر این مهارت را کسب کنید در تمام جنبه‌های زندگی خود رشد خواهید کرد. فردی که مهارت برقراری ارتباطات بالایی دارد با محبوب خود رابطه بهتری دارد، با فرزند خود ارتباط قوی‌تری دارد، با رئیس و کارمند و همکار خود بهتر ارتباط برقرار می‌کند و در هر زمینه‌ای که با دیگران تعاملی دارد قوی‌تر ظاهر می‌شود.

 • فنون سخنوری (به ارزش مالی 4 میلیون و 400 هزار تومان)

با تقویت این مهارت می‌توانیم بسیار زیبا سخن بگوییم، طوری که وقتی حرف می‌زنید همه سکوت می‌کنند و به حرف‌های ما گوش می‌دهند. وقتی فردی مهارت سخنوری را بیاموزد در هر زمینه و شغلی که باشد می‌تواند بسیار زیبا و نافذ و اثرگذار سخن بگوید و با دیگران عالی ارتباط برقرار کند. مهارت‌هایی که در این دوره می‌آموزید عبارت‌اند از: زبان بدن، صداسازی، فن بیان و ...

 • آموزش سخنرانی

دکتر آزمندیان به‌عنوان پدر سخنرانی ایران تمام فنون سخنرانی را به شما می‌آموزد و شما در کمتر از یک سال می‌توانید با آموزش‌هایی که دریافت می‌کنید و تمرین‌های عملی دوره به یک سخنران حرفه‌ای تبدیل می‌شوید. تمام نکات و ترفندهای سخنرانان حرفه‌ای به شما آموزش داده خواهد شد.

 • بهبود فردی (به ارزش مالی 1 میلیون و 400 هزار تومان)

برای موفقیت باید خصوصیاتی مانند مدیریت زمان، انضباط شخصی، نظم، پایداری و را در خود پرورش دهید. روش انجام این کار آموزش داده خواهد شد.

 • برند شخصی (به ارزش مالی 2 میلیون و 800 هزار تومان)

زمانی فروش معلومات، محصولات و خدمات شما بیشتر می‌شود که به یک برند تبدیل شوید؛ یعنی در هر زمینه‌ای کاری که هستید به فرد نامبر وان آن کار شناخته شوید و به‌عنوان محبوب‌ترین و متخصص‌ترین فرد شمارا بشناسند. روش‌های معروف شدن و محبوب شدن را به شما خواهیم آموخت.

ولی صبر کنید، هنوز تمام نشده است. این موارد فقط بخشی از مطالب دوره بود!

این دوره یک دوره بلندمدت یک‌ساله است که از زمان شروع دوره تا پایان آن، هر یک از شما زیر نظر مشاوران و متخصصانی که همگی آموزش‌دیده مباحث تکنولوژی فکر هستند، خواهید بود. در تمام مراحل این دوره از راهنمایی‌ها و مشاوره آن‌ها بهره خواهید برد. به‌صورت کارگاهی و عملی کلیه مهارت‌ها را تمرین خواهید کرد، همه شما سخنرانی خواهید کرد و تجربه سخنرانی حرفه‌ای را کسب خواهید کرد.

------------------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سؤالات متداول

آیا این دوره فقط به‌صورت حضوری برگزار می‌شود؟

بله. این دوره فقط به‌صورت حضوری و در تهران برگزار می‌شود. درواقع این دوره یک دوره کارگاهی و عملی است و طوری طراحی‌شده است که نیاز به بررسی عملکرد شرکت‌کنندگان وجود دارد. بنابراین گزینه غیرحضوری وجود ندارد. ولی نکته قابل‌توجه این است که در ماه فقط نیاز است دو جمعه را به این دوره اختصاص دهید.

 

آیا فیلم این دوره ارائه می‌شود؟

خیر. در سال ۱۳۹۷ تصمیمی برای ارائه فیلم نداریم. با توجه به کارهای عملی فراوان در دوره، بهتر است اگر مصمم برای استفاده از این دوره هستید به‌صورت حضوری شرکت کنید.

من در سایر دوره‌های نخبگان شرکت کرده‌ام، آیا این دوره برایم مفید است؟

این دوره جامع‌ترین و کامل‌ترین دوره دکتر علیرضا آزمندیان است. درواقع در این دوره دکتر آزمندیان درصدد پرورش اساتیدی هستند که پس از پایان دوره مشغول به آموزش این مباحث به دیگر افراد جامعه شوند. مباحث این دوره کاملاً متفاوت، جدید و جامع‌تر از سایر مباحث نخبگان است و افرادی که سایر دوره‌های نخبگان را گذرانده‌اند می‌توانند بیشتر از افرادی که این مباحث را نگذرانده‌اند، رشد کنند و سریع‌تر به نتایج دلخواه برسند.

روز و ساعت‌های برگزاری دوره به چه صورت است؟

 یک هفته در میان در روزهای جمعه از ساعت ۱۵ تا ۲۰ برگزار می‌شود.

دوره نخبگان نوبل چند جلسه است؟

این دوره شامل ۲۰ جلسه است که هر جلسه ۵ ساعت است و مجموعاً ۱۰۰ ساعت کلاس است. در هر جلسه ۳ ساعت آموزش می‌بینید و ۲ ساعت کار عملی انجام می‌دهید. روزهای برگزاری کلاس جمعه‌هاست و در هرماه فقط ۲ جمعه را کلاس خواهید داشت. (جدول تاریخ و روز کلاس‌ها را مطالعه کنید(

تاریخ شروع و تاریخ اتمام دوره چه زمانی است؟

تاریخ شروع دوره اسفند ۹۶ تاریخ اتمام دوره ۵ بهمن ۹۷

آیا امکان پرداخت هزینه دوره به‌صورت قسطی وجود دارد؟

در شرایط بسیار خاصی این امکان وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر لطفاً با شماره ۲۱۲۲۰۴۳۰۸۱ تماس بگیرید تا مورد شما بررسی شود.

------------------------------------------------------------------------------------------------

پشتیبانی بی‌نظیر

گروه پشتیبانان ما در تمام‌روزهای هفته به شما کمک می‌کنند کارهای عملی را پیش ببرید و بهترین نتیجه ممکن را کسب کنید. در گروه‌هایی ۵ نفره تقسیم می‌شوید و هر گروه یک سرگروه دارد که مرتباً کارهای شمارا پیگیری خواهند کرد.

شرکت در جلسات آموزش

هر جلسه ۳ ساعت به شما آموزش می‌دهیم. از جدیدترین متد آموزشی روز دنیا استفاده می‌کنیم

شرکت در جلسات کار عملی

هر جلسه ۲ ساعت باهم به انجام کارهای عملی می‌پردازیم و همچنین تکالیفی را که به شما داده‌ایم بررسی می‌کنیم و به سؤالات شما پاسخ می‌دهیم. تمام آموخته‌هایتان را باید به‌صورت عملی انجام دهید تا کاملاً آن‌ها را بیاموزید.

دریافت برنامه

همان‌طور که یک ورزشکار برای پیشرفت به برنامه نیاز دارد، شما هم برای موفقیت در این دوره به برنامه نیاز دارید. ما هر جلسه به شما برنامه می‌دهیم تا بدانید چه‌کارهایی باید انجام شود و مرتباً از طریق سرگروه‌ها پیگیر کارهای شما هستیم.

برگزاری فستیوال

در این دوره نه‌تنها مطالب را یاد می‌گیرید و اجرا می‌کنید بلکه در مسابقاتی که برایتان طراحی می‌کنیم با سایر دوستان هم‌دوره‌ای خود رقابت می‌کنید و نفرات برتر می‌توانند در سخنرانی‌ها و همایش‌های که آماده می‌کنیم، سخنرانی کنند و جوایزی نیز دریافت می‌کنند.

   

دوست عزیز برای ثبت نام این دوره به پایین صفحه بروید و روی دکمه ثبت نام کلیک کنید 

-------------------------------------------------------------------------------------------------

            

طراح و استاد دوره نخبگان نوبل کیست؟

 •          
 • رکورددار سخنرانی در ایران با برگزاری بیش از ۴۶۰۰ سمینار و سخنرانی داخلی و خارجی  
 •                        
 • سخنران انگیزشی و تحول‌آفرین بین‌المللی ایرانی که در کشورهای آمریکا، ایتالیا، آلمان، سوئد، کشورهای حاشیه خلیج‌فارس و ... تجربه سخنرانی دارد
 •                                     
 • بزرگ‌ترین سخنران انگیزشی ایران، به نقل از روزنامه وال‌استریت ژورنال (پرتیراژترین روزنامه اقتصادی آمریکا)
 •             
 • نویسنده کتاب Think Yourself Successful از انتشارات مک گراهیل به زبان انگلیسی و ترجمه‌شده به زبان‌های چینی و عربی توسط همین ناشر
 •              
 • فارغ‌التحصیل رشته مهندسی صنایع و سیستم‌ها در مقطع فوق دکتری از دانشگاه USC کالیفرنیا
 •               
 • استاد دانشگاه USC کالیفرنیا و سایر دانشگاه‌های آمریکا
 •          
 • عضو هیئت‌علمی دانشکده فنی دانشگاه تهران
 •             
 • نویسنده کتاب تکنولوژی فکر، چگونه راه سعادت را یافتم
 •        
 • بنیان‌گذار تکنولوژی فکر در جهان
 •           
 •           

آماده و مصمم هستم تا در این دوره بی نظیر شرکت کنم!!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

 نظرات برخی از شرکت کنندگان در دوره های ما :

افرادی که دوره‌های دیگر ما شرکت کرده‌اند، توانسته‌اند کسب‌وکار خود را در مدتی کوتاه چند برابر کنند. روش‌های منحصربه‌فرد این دوره را در هیچ دوره دیگری نخواهید یافت. با آموزش‌های این دوره، افراد می‌توانند راه میانبری به سمت اهداف مالی و شخصی خود بیایند.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

    

اگر توانایی حرف زدن دارید، پس می‌توانید تبدیل به ستاره سخنرانی شوید. زبانتان تبدیل به ماشین پولسازی می شود و دلارهای پنهان شده در سخن شما برایتان نمایان می شوند.می‌توانید حرف بزنید و دل محبوب خود را به دست بیاورید، در هر جمعی که حاضر می‌شوید، همه توجه‌ها به سمت شما خواهد بود. همه افراد شمارا به‌عنوان فردی نام می‌برند که مهره مار دارد. هر خواسته‌ای را که مطرح می‌کنید، نه نمی‌شنوید.

     

باید هرروز از کارتان نهایت لذت را ببرید چون برای خودتان کار می‌کنید و به‌راحتی ایده‌های خودتان را پیاده می‌کنید. نگران درآمد نیستید چون درآمدی بسیار عالی دارید و اطرافیان به ارزش شما پی برده‌اند. در ساعت‌هایی که کار نمی‌کنید و در مسافرت و تفریح هستید بازهم درآمد دارید. با تدریس و سخنرانی اعتبار خوبی بین علاقه‌مندانتان کسب کرده‌اید. با جستجوی گوگل، فیلم‌هایی از شما پیدا می‌شود و هرکسی در حوزه فعالیت شما، شمارا می‌شناسد!

من کاملا آماده ام تا در این دوره بی نظیر و آینده ساز شرکت کنم!!!    

------------------------------------------------------------------------------------------------

هیچ دانشجویی را تنها نمی‌گذاریم!

            

شما در این دوره سرمایه‌گذاری می‌کنید چون از صمیم قلب دوست دارید به یک سخنران مشهور و موفق تبدیل شوید، ما نیز خود را موظف می‌دانیم که به شما گارانتی اثربخشی دهیم. به همین دلیل برنامهٔ اجرایی پشتیبان و حامی برای شما تدارک دیده‌ام!

برایتان برنامه‌ای منظم و حرفه‌ای تنظیم کرده‌ایم که وقتی بر اساس آن پیش بروید به تک‌تک وعده‌هایی که به شما داده‌ایم، دست خواهید یافت.

برایتان پشتیبان‌های حرفه‌ای در نظر گرفته‌ایم که از روز اول دوره تا پایان آن، هرروز و هر ساعت به شما راهنمایی می‌دهند و شمارا تا رسیدن به هدف نهایی‌تان همراهی می‌کنند.

بررسی تمامی اقدامات اجرایی شما تا پایان دوره ادامه خواهد داشت و کلیه مطالب آموزشی را به‌صورت عملی انجام خواهید داد.

اگر در مدت ۹۰ روز حضور در دوره و این برنامهٔ آموزشی، از کاربردی بودن، اثربخشی و اجرای تمامی این موارد توسط خودتان، هیجان‌زده نشدید، دکتر علیرضا آزمندیان شخصاً وارد عمل خواهند شد و تمامی پشتیبانی و راهنمایی‌های اضافی‌ای که می‌تواند به شما کمک کند تا به مقصد موردنظرتان برسید را به شما خواهند داد!

          

پس موفقیت شما در این دوره قطعی و شکست شما محال است!!!!

تذکر مهم :  استفاده از گارانتی اثربخشی صرفاً منوط به حضور در تمام جلسات و انجام تمام تمرینات ارائه‌شده در جلسات آموزشی می‌باشد.

------------------------------------------------------------------------------------------------

ارزش مالی کل دوره و آنچه شما می پردازید

  
  

ارزش مالی کل دوره: بیش از 39 میلیون و 400 هزار تومان

همه ی این موارد صرفا با پرداخت 9 میلیون و 990 هزار تومان در اختیار شماست

      ----------------------------------------------------------

---------------------------------------------

دوست عزیز برای ثبت نام این دوره به پایین صفحه بروید و روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------