بسته آموزشی صفرتا صد زندگی


بسته آموزشی صفرتا صد زندگی

مباحث آموزشی:۲۹ ساعت آموزش صوتی و تصویری مباحث دوره تکنولوژی فکر ۱ و تکنولوژی فکر ۲ است.

محتویات بسته: ۶ دی‌وی‌دی شامل فیلم دوره تکنولوژی فکر ۱ و ۲۲ سی دی صوتی شامل صوت دوره

 تکنولوژی فکر ۱ و صوت دوره تکنولوژی فکر ۲

مخاطبان: افراد علاقه‌مند به مباحث خودشناسی، خودسازی، کشف ارزش‌ها  و‌ رسالت ها، ساختن نظام باورها، ارتباطات زیبای انسانی، هدف‌گذاری و برنامه ریزی در کاروزندگی، کسب آرامش و نشاط، مدیریت روحیه ورسیدن به شادمانی در زندگی، ایجاد انگیزه و تقویت اراده، ارتقا عزت نفس و اعتمادبه‌نفس، توانایی در مقابله با چالش های کار و زندگی،آشنایی با عملکرد ضمیر ناخودآگاه و قانون جذب،خلق ثروت ها و دستاوردها در کار و زندگی، ارتباط با خدای رحمان و کسب معنویت و هر آنچه برای ساختن یک زندگی ایده آل نیاز است.

مبلغ:  سیصد و شصت هزار تومان

اصولا انسان ها تمایل دارند  در زمینه‌های مختلف زندگی موفق شوند. در شغل و حرفه خود بهترین باشند، فردی ثروتمند باشند، در رشته ورزشی خود حرفه‌ای باشند و در رده جهانی بدرخشند، در زمینه‌های مختلف هنری بهترین باشند. آری انسان‌ها در تمام جنبه‌ها به خاطر روحیه کمال طلبی فطری خود دوست دارند موفق باشند ولی ممکن است در ذهن شما نیز این سؤالات پیش بیاید:

  • چرا عده‌ای در پول و ثروت غرق هستند و عده‌ای محتاج نان شب؟
  • چرا کمتر از ۵ درصد افراد جامعه افراد موفق و برتر هستند؟
  • چرا بسیاری از انسان‌ها حتی آرزوی بهتر زیستن را در سر نمی‌پرورانند؟
  • چرا افراد برتر در هر زمینه‌ای انگشت‌شمارند و افراد ناموفق غیرقابل‌شمارش؟
  • به‌راستی چه عواملی سبب موفقیت عده‌ای از افراد می‌شود؟
  • آیا افراد موفق DNA موفقیت دارند و افراد دیگر فاقد ژن خوب هستند؟
  • اگر این عوامل را شناسایی کنیم آیا می‌شود هر فردی از آن اصول پیروی کند و به موفقیت برسد؟
  • اگر موفقیت موروثی است چرا افرادی هستند که در اوج فقر و بدبختی به دنیا آمده‌اند اما به بهترین‌ها تبدیل‌شده‌اند؟

واقعیت این است که موفقیت فرمول دارد، آن‌هم فرمولی ساده، ثابت و اصولی! هر فردی که از این فرمول در زندگی خود استفاده کند و گام‌به‌گام پیش رود به موفقیت خواهد رسید. موفقیت اصولی دارد که می‌توان نسخه‌اش را به همه تجویز کرد و هرکس از این نسخه بهره ببرد دقیقاً به نقطه موفقیت درزمینهٔ موردنظر خود خواهد رسید. انسانی که در هر زمینه بخواهد بدرخشد باید و باید و باید این اصول را در زندگی خود پیاده کند.

درواقع این بسته آموزشی فرمول جادویی موفقیت را به شما خواهد آموخت که شامل موارد زیر است:

یعنی من دقیقاً بدانم که به چه چیزهایی علاقه‌مندم، از چه چیزهایی متنفرم، چه اصول و چارچوبی در زندگی خود دارم؟ خط قرمزهای من چه چیزهایی هستند، نقاط ضعف و نقاط عطف من چه چیزهایی هستند و ...

به عبارتی صفرتا صد وجودی خودم را بشناسم و به همه این مسائل اشراف کامل داشته باشم. حال ممکن است بپرسید خوب این مسائل چه ارتباطی به فرمول جادویی موفقیت دارد؟! فردی که خود را بشناسد می‌تواند ارزش‌ها و اولویت‌هایش را بشناسد و بداند بر اساس این ارزش‌ها دوست دارد چه‌کارهایی را انجام بدهد. بگذارید برایتان یک مثال بزنم فرض کنید شما فردی هستید که در کنار خانواده بودن برایتان جزو ارزش‌هاست و از اولویت‌های اول شما است حال به شما شغلی پیشنهاد داده می‌شود که هم درآمد خوبی دارد، هم جایگاه اجتماعی بالایی دارد و هم از نظر دیگران یک موقعیت شغلی ناب به‌حساب می‌آید؛ اما شرایط این شغل به گونه ایست که شما باید ۶ ماه از سال را در کشور دیگری سر کنید و به دور از خانواده باشید. اینجاست که فرد باید بر اساس ارزش‌هایش تصمیم درست بگیرد که برایش درآمد و موقعیت شغلی مهم‌تر است یا در کنار خانواده بودن. وقتی فرد برخلاف ارزش‌هایش تصمیم می‌گیرد حتی اگر به‌ظاهر به موفقیت‌هایی دست پیدا کند احساس رضایت درونی نمی‌کند.

وقتی‌که فرد به موضوعی زیاد فکر می‌کند و مصداق آن فکر را زیاد می‌بیند، در ذهنش چیزی شکل می‌گیرد به نام باور! درواقع باورها فکرهای نهادینه‌شده در ذهن افراد هستند که اکنون مدیریت ذهن فرد را به عهده می‌گیرند. اینکه باورها از کجا می‌آیند، چگونه شکل می‌گیرند و چگونه زندگی فرد را مدیریت می‌کنند نیاز به یادگیری مهارت «مدیریت نظام باورها» دارد.

ذهن انسان از دو بخش خودآگاه و ناخودآگاه تشکیل‌شده است. بخش خودآگاه ذهن تنها ۳ درصد ذهن را تشکیل می‌دهد و ۹۷ درصد ذهن هر فرد را ضمیر یا ذهن ناخودآگاه تشکیل می‌دهد. بیشتر تفکراتی که ما در ذهن کنترل می‌کنیم مانند اینکه مثبت فکر کنیم، اندیشه‌های سازنده در ذهن بپرورانیم و ... مربوط به ذهن خودآگاه است یعنی سرمایه‌گذاری روی ۳ درصد ذهن! حال فرض کنید با ۹۷ درصد دیگر ذهن آشنا شوید، آن را مدیریت کنید، برنامه‌ریزی‌اش کنید و ... . چه تحولی در زندگی‌تان رخ خواهد داد؟

انسانی که در زندگی هدفی نداشته باشد درگیر زندگی کاملاً بی‌حاصل و بی‌انگیزه خواهد شد. در سفر زندگی باید بدانید کجا هستید و رهسپار کدام مقصد هستید. با هدف‌گذاری تعیین می‌کنید که دقیقاً می‌خواهید چه شغل و جایگاه اجتماعی داشته باشید، چه میزان ثروت و درآمد کسب کنید، با چه فردی ازدواج کنید، در زندگی شخصی خود با چه افرادی در ارتباط باشید و ... .

درواقع با هدف‌گذاری اصولی و درست به کائنات سفارش می‌دهید که چه زندگی برای شما خلق کند.