بسته آموزشی فروشنده برتر

بسته آموزشی صوتی « فروشنده برتر »

+

هدایای ویژه + ارسال رایگان


مباحث آموزشی: ۵۴۰ دقیقه آموزش صوتی مباحث راز، کارآفرینی و خلاقیت و رهبری در فروش.

محتویات بسته: سی دی صوتی سمینار بزرگ راز، سی دی صوتی همایش بزرگ کارآفرینی و خلاقیت، سی دی صوتی رهبری در فروش

 مخاطبان: کارآفرینان، فروشندگان، کارمندان، صاحبان کسب‌وکار و همه افرادی که شغل دارند و می‌خواهند درآمد خود را افزایش دهند.

1-    قانونمندی‌های جهان هستی در کسب‌وکار و فروش چه چیزهایی هستند؟

2-    فرمول جادویی افزایش فروش چیست؟

3-    چگونه می‌توان از قانونمندی‌های هستی در جهت ایجاد فروش نجومی استفاده کرد؟

4-    چگونه رضایتمندی مشتریان خود را بالا ببریم؟

5-    چگونه با مشتریان و مخاطبان کسب‌وکار خود ارتباطی خوب برقرار کنیم؟

6-     چگونه با مشتریان خود سخن بگوییم که در دل آن‌ها نفوذ کنیم؟

7-    رازهای رهبران کارآفرین جهان چیست؟

 هر شغل و حرفه‌ای که داشته باشید مهم‌ترین بخش کار شما مخاطبان هستند. مخاطبینی که از دکان زندگی شما کالا یا خدماتی که شما عرضه می‌کنید را خریدارند. اگر فروشنده‌اید و کالایی برای فروش دارید نیاز دارید تا نظر مشتریان خود را جلب کنید تا از شما خرید کنند. اگر خدماتی ارائه می‌دهید نیاز دارید تا افراد راغب شوند از خدمات شما بهره ببرند. اگر کارمند هستید نیاز دارید تا با ارباب‌رجوع خود ارتباطی خوب برقرار کنید و در محل کار خود فردی محبوب باشید تا ارتقا شغلی بگیرید.

دو کارمند، دو کارآفرین، دو فروشنده با شرایط کاملاً یکسان را در نظر بگیرید با فرض برابر بودن شرایط چرا بعد از گذشت چند سال یکی از این افراد به‌مراتب بالاتر، فروش بیشتر و درآمد بالاتر می‌رسد. در شرایط کاری کاملاً برابر چه چیزی سبب می‌شود یک فرد رشد و ترقی داشته باشد و دیگری نه؟

موفقیت در کسب‌وکار به ۲ عامل عمده مربوط است: ۱- ذهنیت و باورهای درونی فرد ۲- مهارت‌های فرد

در ابتدا باید مانند یک فروشنده طلایی فکر کنید، باورهای عالی در خود بسازید و بدانید اگر باور کنید که می‌توانید موفق شوید قطعاً می‌توانید و اگر باور کنید که نمی‌توانید موفق شوید قطعاً موفق نخواهید شد، سپس با روحیه‌ای عالی، انرژی و انگیزه فراوان در کار خویش پیش بروید. بدانید مشتریان شما فرستادگانی از جانب خداوند هستند که می‌خواهند به شما خیر و منفعتی برسانند پس با مشتریان خود ارتباطات و اتصالی سازنده برقرار کنید. قدم بعدی کسب مهارت‌های لازم فروش در کسب‌وکار است و پس‌ازآن در جهت خلق خواسته خود تلاش کنید و استقامت به خرج دهید؛ و در پایان نتیجه را به خداوند واگذار کنید و بدانید قطعاً هرچه خداوند برایتان رقم بزند بهترین است!

پکیج آموزشی فروشنده برتر شامل محصولات زیر است: