خرید بلیط

اطلاعات همایش

چهارشنبه 4 دی ماه

ساعت 17 الی 20

تهران- ولیعصر - ابتدای نیایش - سالن همایش هتل قلب

همایش بزرگ 2020

همایش بزرگ 2020

چگونه سال جدید را به بهترین سال زندگی خود تبدیل کنیم؟

آرامش، شادی و نشاط، نشانه خوشبختی در یک زندگی است.
ما انسان ها مخلوقات گرانقدر خداوند روی کره زمین هستیم. رسالت ما در این دنیا این است که خوب و شاد زندگی کنیم. هدف و رسالت خود را در زندگی گم نکنیم و غافل نشویم. انسانی که رسالت و مقصد زندگیش را پیدا می کند، جان می گیرد و همه چیز برای او زنده می شود.
عمر کوتاه است، پس ای اشرف مخلوقات وقت خود را بیهوده در زندگی تلف نکنید و عوامل ایجاد آرامش، شادمانی و نشاط را بیاموزید.
یاد بگیرید که‌ زندگی خارق‌العاده ای را بنیانگذاری کنید و روابط خود را هدایت و مدیریت کنید. باید از خود سوال کنید چه نقاط ضعف و اشکالاتی در روابط شخصی و حرفه ای شما وجود دارد که باید آن را اصلاح‌کنید؟
زندگی شما بسیار مهم است، به آن بها دهید و برای دست یافتن به بهترین آن قیام کنید. خودشکوفایی به شما کمک می کند تا از ظرفیت های ذهنی خود استفاده بیشتری کنید و در دنیایی از خودآگاهی، از لحظه های زندگی خود بیشتر لذت ببرید. پس امروز می تواند سرنوشت سازترین روز زندگی شما باشد.

سخنران: دکتر علیرضا آزمندیان

ثبت نام در این سمینار به دو روش امکان پذیر است:
1 - رزرو آنلاین از طریق همین صفحه
2- رزرو تلفنی از طریق دفتر تکنولوژی فکر 02122043081 ( ساعت پاسخگویی 9 الی 17 )دکتر علیرضا آزمندیان

دکتر علیرضا آزمندیان

بنیانگذار تکنولوژی فکر و بزرگترین سخنران انگیزشی در ایران که با برگزاری سمینارها و دوره های تكنولوژی فكر به بسط و گسترش اين تكنولوژی در ايران پرداخته اند و تحولات بزرگی در نظام فكری و باورهای مردمان این سرزمین ايجاد كرده اند.

نظر کاربران

محجوبه محجوبه صدیقی 27 آذر 1398 - 12:32

سلام.واقعا لایو دیشب عالی بود.امیدوارم بتونم تو سمینار 2020 هم شرکت کنم.به فکر آینده باش ولی نگران آینده نباش.محجوبه صدیقی

کبری کبری جلالی 29 آذر 1398 - 10:57

سلام
تشکر میکنم که بنیان گذار چنین مباحثی در ایران هستید و اینکه تخفیفهایی رو برای افرادی که دوست دارند شرکت کنند ولی توان مالی اونها اجازه نمیده ، واقعا ممنونم که تخفیف دادین خصوصا برای ما دانشجویان.
یه درخواست داشتم و اینکه مقدور هست همین مباحث رو بعد از واریز کردن مبلغ به صورت فایلی ایمیل کنید
سپاسگزارم

فریدون فریدون مهدی پور 01 دی 1398 - 16:35

سلام بنده از جناب دکتر تشکر میکنم.تخفیف ویژه داده تا بنتوانم دراین سمینار شرکت کنیم

کاملیا کاملیا تبریزی 01 دی 1398 - 22:40

بسیار ممنون و سپاسگزارم از استاد بی نظیر که مانند پدری مهربان این سخنان در و گوهرش را که بیشتر حاصل تجربیاتشون هست رو با جان ودل در اختیار ما قرار میدن و بسیار خوشحال و مفتخرم که دانشجوی دانشگاه بزرگ و معنوی نخبگان نوبل ایشون هستم؛با سپاس بی کران از این استاد گران قدر که واقعا تاثیر بسیار زیادی در زندگی من گذاشتن و من تونستم با کمک سخنان ایشون خودم و زندگیم رو تکون بدم

محمد امین محمد امین ایران نژاد 02 دی 1398 - 23:58

سلام و سپاس از جناب آقای دکتر و خدارا پساس گذارم ک شمارا برای ما آفریده و راه سعادت علم دانای و توانای را برای ما نشان داده تا ب سعادت درونی خود برسیم.

نظر شما

لطفا برای ارسال نظر عضو یا وارد سایت شوید.