خرید بلیط

vip ردیف اول
500,000 تومان
vip ردیف دوم
500,000 300,000 تومان
معمولی
500,000 200,000 تومان

اطلاعات همایش

پنجشنبه 18 آذر

16 تا 19

تهران- سالن همایش هتل قلب

سمینار مهندسی درون

سمینار مهندسی درون

سمینار مهندسی درون چیست ؟

مهندسی درون فرصتی برای مهندسی تحول درونی است که درک شما را عمیق تر می کند و به همان روشی که به زندگی ، کار و دنیای زندگی خود نگاه می کنید، یک تغییر بعدی ایجاد می کند. این برنامه به عنوان یک برنامه فشرده برای رشد شخصی ارائه می شود و علاوه بر بهینه سازی سلامت و موفقیت ، امکان کاوش در ابعاد بالاتر زندگی را نیز ایجاد می کند.

با شرکت در سمینار مهندسی درون، چه اتفاقی برای من میافتد؟

مهندسی درون کل سیستم شما را در تراز قرار می دهد تا بدن ، ذهن ، احساسات و انرژی های شما به صورت هماهنگ عمل کنند. این برنامه هم اکنون در سراسر جهان توسط میلیون ها نفر استفاده می شود.
مهندسی درون ، رازهای ناگفته ای است از صدای شخصیت افراد و جادوی کلام آنها!  برای کسانی که به دنبال تعالی حرفه ای و شخصی هستند، این برنامه کلیدهایی را برای ایجاد روابط مناسب و معنادار در محل کار، خانه، اجتماع و از همه مهمتر در درون خود فراهم می کند. این برنامه با تقویت درک درستی از درونتان، صدای  شخصیتتان و جادوی کلامتان، شما را قادر می سازد تا با سرعت بیشتری زندگی سریع و مدرن را مدیریت کنید ، زندگی را به کمال تجربه برسانید و از پتانسیل های نامحدود خود استفاده کنید.

اگر در این سمینار شگفت انگیز مهندسی درون شرکت نکنید، چه اتفاقی میافتد؟

 اگر از زندگی و مسیر فعلی خود راضی هستید. میتوانید سالهای آینده را به همین منوال ادامه دهید. اما اگر سوالات بی جوابی در زندگی خود دارید. دوره مهندسی درون شامل به عنوان یک تمرین وجود آوردن قدرتی از قدرت تحول ناپذیر و دورنی که  آن را به دنیای مدرن بیرون آوردید. قدرتی که از درون شما را میسازد. و بی شک با طی مسیر شگفت انگیز مهندسی درون و کشف قدرت شخصیت صدای خود، کلام شما، عصای معجزه گر شما میشود.

این دوره چه تفاوتی با سایر دوره ها دارد؟

پروفسور آزمندیان،  نویسنده و سخنران منتخب و پرفروش 2008 از نگاه نشریه وال استریت است که از طریق برنامه های معنوی و خودسازی، زندگی میلیون ها نفر را تحت تاثیر قرار داده است.
پروفسور آزمندیان،  بنیاد تکنولوژی فکر را تاسیس کرد، یک سازمان که برنامه های مهندسی دورن را در سراسر جهان از جمله ایران ارائه می دهد. سمینار مهندسی درون، ناگفته های است از صدای شخصیت افراد و جادوی کلام آنها!  برای کسانی که به دنبال تعالی حرفه ای و شخصی هستند، پس فرصت حضور در این سمینار بی نظیر را از دست ندهید!

سمینار مهندسی درون برای چه کسانی مناسب است؟

ایشان همچنین سمینارهایی را برای مدیران شرکت ها برگزار می کند تا آنها را با آنچه که او ” اقتصاد فراگیر ” می نامند که دقیقا بر پایه درک و به کار گیری مهندسی درون است ، آشنا کند ، که به نوعی حس دلسوزی و فراگیر بودن را در سناریوی اقتصادی امروز معرفی می کند. بنابراین این سمینار برای تمام افرادی که تصمیم برای تغییر بی نهایت در زندگی و کسب و کار خود دارند، ضروری است. از جمله کارآفرینان، مدیران، کارمندان، مادران، جوانان و ...

روش های تهیه بلیط:

1- آنلاین از طریق همین صفحه

2- تلفنی 02122043081

3- واتساپ 09301116360

دکتر علیرضا آزمندیان

دکتر علیرضا آزمندیان

بنیانگذار تکنولوژی فکر و بزرگترین سخنران انگیزشی در ایران که با برگزاری سمینارها و دوره های تكنولوژی فكر به بسط و گسترش اين تكنولوژی در ايران پرداخته اند و تحولات بزرگی در نظام فكری و باورهای مردمان این سرزمین ايجاد كرده اند.

نظر کاربران

نسترن نسترن فرجی 15 آذر 1400 - 22:40

سلام.من ۲ بار خواستم ثبت نام کنم هر ۲ دفعه موقع پرداخت ارور داد ولی پولم برگشت ولی همچنان نمیتونم ثبت نام کنم

تکنولوژی تکنولوژی فکر 17 آذر 1400 - 11:21

سلام لطفا با شماره 09022602648 تماس بگیرید.

علی اصغر علی اصغر رشیدی 16 آذر 1400 - 22:40

درود.
"همیشه سالم، شاد، ثروتمند و در آرامش باشید."

تکنولوژی تکنولوژی فکر 17 آذر 1400 - 11:22

سلام ممنونم موفق باشید.

باقر باقر آراسته مقدم 17 آذر 1400 - 13:08

سلام و درود من یکی از آرزوهام این بود که در یکی سمینارهای استاد بزرگ شرکت کنم که شکر خدا به اتفاق خانواده شرف یاب میشیم خدایا شکرت

تکنولوژی تکنولوژی فکر 17 آذر 1400 - 15:17

سلام موفق باشید

معصومه معصومه عسگری 24 اردیبهشت 1401 - 19:46

سلام وقت بخیر چگونه از همایش ها و کنفرانس های استاد مطلع شویم ؟

نظر شما

لطفا برای ارسال نظر عضو یا وارد سایت شوید.